MENU

ROWEREM DO PRACY

Rower to Twój podstawowy środek transportu?

Dojeżdżasz rowerem do pracy lub szkoły?

Nasze torby tworzymy właśnie dla Ciebie!

 

Specjalnie z myślą o miejskich rowerzystach stworzyliśmy piękne skórzane torby z innowacyjnym systemem haków, który sprytnie ukryliśmy pod dodatkową skórzaną kieszonką. Dzięki temu nasze torby są wyjątkowe. To nie tylko wygodne i funkcjonalne sakwy rowerowe, ale również zachwycające jakością wykonania i materiału oraz klasyczną stylistyką torby, które świetnie sprawdzą się w pracy lub na uczelni. Po wypięciu sakwy z bagażnika wystarczy zapiąć kieszonkę, by stała się ona klasyczną, elegancką i funkcjonalną torbą – niezbędnym „narzędziem pracy” dla pracowników dużych firm, freelancerów, prezesów, pisarzy, informatyków, księgowych, nauczycieli, profesorów, studentów, lekarzy… jedynym słowem wszystkich miłośników dwóch kółek, którzy nie chcą z nich rezygnować tylko ze względu na np. dress code obowiązujący w biurze.

 

ROWER – NAJLEPSZY PRZYJACIEL NOWOCZESNYCH MIESZCZUCHÓW

 

Decyzja o zamianie auta na dwa kółkama same korzyści. Zamiast dojeżdżać do pracy samochodem z czterema pustymi siedzeniami, stać w korku i denerwować się, że siedzący tryb życia niszczy nam kręgosłup, możemy wskoczyć na rower, przypiąć do bagażnika torbę ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami czy dokumentami i cieszyć się lepszym zdrowiem, samopoczuciem, środowiskiem naturalnym i bardziej przyjazną przestrzenią miejską.

 

Na szczęście możemy zaobserwować, że coraz więcej osób podejmuje taką decyzję. Co więcej, władze miast zaczynają dostrzegać związane z nią korzyści dla mieszkańców, ruchu drogowego i jakości powietrza i z własnej inicjatywy zaczynają wspierać miejskich rowerzystów. W wielu europejskich państwach funkcjonują specjalne rządowe programy, w ramach których na przykład pracownicy kupujący rower z zamiarem dojeżdżania do pracy mogą ubiegać się o zwrot podatku (Wielka Brytania). Coraz więcej miast zaczyna również rozbudowywać infrastrukturę i udogodnienia dla rowerzystów. W takich warunkach dojeżdżanie rowerem do pracy staje się czymś więcej, niż po prostu codzienną przyjemnością i dawką endorfin, lecz jest również wyrazem naszej głębokiej świadomości i troski o nasze otoczenie, środowisko, zdrowie i stan konta J.

 

Korki i utrudnienia w ruchu drogowym to nie jedyny powód, dla którego administracja publiczna w wielu europejskich miastach zaczyna promować ideę dojeżdżania do pracy rowerem.  Centra miast stają się coraz bardziej zakorkowane i wypełnione smogiem ze spalin. Ze względu na jakość powietrza i potrzebę rozładowania ruchu drogowego w wielu miastach europejskich niektóre obszary, przeważnie centra miast, są zamykane dla samochodów.  Dlatego też niebawem codzienne dojeżdżanie do pracy rowerem może w wielu przypadkach stać się nie tylko przyjemnością czy manifestem osobistych przekonań, ale wręcz koniecznością. Dzięki temu nie tylko będziemy cieszyć się czystym powietrzem i uporządkowaną przestrzenią miejską, ale również bez problemów i punktualnie dotrzemy do pracy.

Rower jest po prostu wyjątkowy: nie truje powietrza ani środowiska naturalnego, nie zaburza krajobrazu miasta, oszczędza czas, nerwy i pieniądze, zapewnia uśmiech na twarzy, energię na cały dzień i dobrą kondycję. Nie warto dawkować sobie tych dobrodziejstw tylko na weekendowe przejażdżki czy wycieczki rowerowe – jeźdźmy rowerem cały rok, do pracy, do szkoły, do kawiarni. Będziemy zdrowsi, szczęśliwsi i bogatsi. Wszystkim, którzy wybiorą taką właśnie drogę polecamy nasze torby. Stworzyliśmy je właśnie z myślą o Was i Waszych potrzebach. Do zobaczenia na ścieżce! :)

FS Bike