MENU

Jak powstają torby fs bike?

Nasze torby zawdzięczają swoją jakość i funkcjonalność nie tylko materiałom, z jakich są wykonane, ale również wyjątkowemu i tradycyjnemu procesowi produkcji. Są one szyte w polskim zakładzie rzemieślniczym przez pracowników o wieloletnim doświadczeniu w pracy z tym wymagającym i szlachetnym surowcem, jakim jest skóra naturalna.

 

Na początku oczywiście jest pomysł i projekt. Następnie dobieramy odpowiedni rodzaj skóry, co często wiąże się z wyprawami do garbarni w celu dobrania materiału idealnie dopasowanego do naszej wizji produktu. Ale  to nie wszystko, musimy również zapewnić odpowiednie dodatki, co nierzadko wymaga wielu godzin spędzonych na poszukiwaniu odpowiedniej klamry czy karabińczyka. Aktualnie w naszych torbach stosujemy wysokiej jakości dodatki ze stali nierdzewnej, które są niezwykle trwałe i solidne (i których znalezienie naprawdę kosztowało nas wiele pracy i czasu, na szczęście było warto).

 

Na tym etapie proces tworzenia produktu przenosi się do naszego partnerskiego zakładu rzemieślniczego, gdzie cała produkcja naszych toreb odbywa się ręcznie. Krojczy na podstawie odpowiednich szablonów wycina poszczególne elementy torby, które są następnie zszywane i wyposażane w dodatki ze stali nierdzewnej. Każdy etap produkcji torby FS Bike jest ściśle kontrolowany pod względem jakości wykonania i ostatecznego efektu. Dzięki temu nasze torby są wyjątkowo trwałe i zachwycają jakością wykonania. W połączeniu ze specjalnie wyselekcjonowanym materiałem, solidnymi dodatkami ze stali nierdzewnej, funkcjonalnym systemem haków oraz ciekawym projektem powstaje torba, z której jesteśmy autentycznie dumni i którą z radością możemy polecić wszystkim miejskim rowerzystom.

FS Bike