MENU

KLASYCZNY PRODUKT – INNOWACYJNA FUNKCJONALNOŚĆ

Naszym marzeniem było stworzenie bezkompromisowych toreb rowerowych: o pięknym wyglądzie, z doskonałych materiałów i wysokiej funkcjonalności. W tym przypadku kluczowym zadaniem było zapewnienie wygodnego systemu mocowania torby do bagażnika. Nie chcieliśmy stosować po prostu zwykłych skórzanych pasków, które byłyby bardzo kłopotliwe w codziennym użytkowaniu. Mieliśmy ambicję, by opracować coś naprawdę innowacyjnego.

Po wielu poszukiwaniach i testach zdecydowaliśmy się na zastosowanie wysokiej jakości haków wiodącej niemieckiej marki, które spełniły nasze oczekiwania pod względem funkcjonalności. Szerokość haków można regulować tak, by pasowały do bagażników o średnicy od 6 do 16 mm. Są one wyposażone w dodatkowy element zabezpieczający i stabilizujący sakwę, a maksymalna wartość obciążenia sakwy wyposażonej w taki system to aż 10 kg.

Ale to nie koniec. Wszyliśmy dodatkową dyskretną skórzaną klapkę, która sprytnie zakrywa cały system mocowania po wypięciu torby z bagażnika. W ten sposób funkcjonalna sakwa rowerowa zmienia się w piękną klasyczną torbę. Idealną do pracy i na uczelnię. Dzięki temu możemy zaoferować produkt bezkompromisowy: o doskonałym stylu, świetnej jakości i wysokiej funkcjonalności, piękny i wygodny w użytkowaniu. Idealny dla miejskich rowerzystów.

FS Bike